А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
С СЁ СА СБ СВ СГ СД СЕ СЖ СЗ СИ СК СЛ СМ СН СО СП СР СС СТ СУ СФ СХ СЦ СЧ СШ СЪ СЫ СЭ СЮ СЯ
СО СОА СОБ СОВ СОГ СОД СОЕ СОЖ СОЗ СОИ СОЙ СОК СОЛ СОМ СОН СОО СОП СОР СОС СОТ СОУ СОФ СОХ СОЦ СОЧ СОШ СОЩ СОЮ СОЯ
selected terms: 5 page 1 of 1
Софа
მდ. სოფა, დივანი: =возлежать на с-е დივანზე წამოწოლა.
Софизм
მ. სოფიზმი.
Софист
მ. სოფიზმი.
Софистика
მდ. სოფისტიკა.
Софистический,
софистическая, софистическое სოფისტური: =с-ое рассуждение სოფისტური მსჯელობა.
რუსულ–ქართული ლექსიკონი ლექსიკონები
to main page Top 10FeedbackLogin top of page
© 2008 David A. Mchedlishvili XHTML | CSS Powered by Glossword 1.8.9