А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
С СЁ СА СБ СВ СГ СД СЕ СЖ СЗ СИ СК СЛ СМ СН СО СП СР СС СТ СУ СФ СХ СЦ СЧ СШ СЪ СЫ СЭ СЮ СЯ
СО СОА СОБ СОВ СОГ СОД СОЕ СОЖ СОЗ СОИ СОЙ СОК СОЛ СОМ СОН СОО СОП СОР СОС СОТ СОУ СОФ СОХ СОЦ СОЧ СОШ СОЩ СОЮ СОЯ
selected terms: 4 page 1 of 1
Сощуривать,
сощуриваю, сощуривает უსრ. See also: сощурить.
Сощуриваться,
сощуриваюсь, сощуривается უსრ. See also: сощуриться.
Сощурить,
сощурю, сощурит სრ. что თვალ(ებ)ის მოჭუტვა (მოჭუტავს): =он с-ил глаза თვალები მოჭუტა.
Сощуриться,
сощурюсь, сощурится სრ. თვალების მოჭუტვა (თვალებს მოჭუტავს): =он с-ился на солнце მზეზე თვალები მოჭუტა.
რუსულ–ქართული ლექსიკონი ლექსიკონები
to main page Top 10FeedbackLogin top of page
© 2008 David A. Mchedlishvili XHTML | CSS Powered by Glossword 1.8.9